DSC 4151

Klarysa Nikiel

Background
DSC 4151
Grafiki Ramowka RW Wieczorynka

Wieczorynka

Wieczorynka

Codzienna porcja bajek na dobranoc

Nasi redaktorzy utulą Was również do snu. Prezentujemy i czytamy bajki dla najmłodszych i tych starszych.Z wykształcenia kosmetyczka, przez prawie 20 lat prowadziła własną działalność. W 2015 r przeniosła się ze Szczecina w Beskidy, a z miłości do syna wybrała alternatywną szkołę Montessori w Koszarawie i tutaj też zamieszkała.
Od najmłodszych lat realizowała swoje zainteresowania artystyczne tańcząc, śpiewając i występując w szkolnych spektaklach. Jeszcze w szkole średniej została członkiem alternatywnego Teatru Kana w Szczecinie, a potem Akademickiego Radia Pomorze, w którym nagrywała, współtworzyła teksty i audycje dla Polskiego Radia Szczecin.
Jest dyplomowaną terapeutką Australijskiej Akademi Techniki Bowena. Interesuje się medycyną holistyczną, naturalną. W wolnych chwilach szyje lalki, maskotki i co się da. Odnawia meble, remontuje, tworzy wykorzystując różne techniki rękodzielnicze. Interesuje się budownictwem naturalnym oraz permakulturą. Od lat jest wegetarianką.
Bliskość natury ma dla niej ogromne znaczenie. Kocha zwierzęta i zawsze się nimi otacza.
Przez rok pracowała w Gminnym Ośrodku Kultury w Koszarawie jako specjalista ds. rozwoju, oraz turystyki.
Wciąż się uczy, zdobywa doświadczenie, a od niedawna powraca do młodzieńczych pasji, stąd Jej obecność w Radio Widok. Ma nadzieję, że współpraca z młodszymi koleżankami i kolegami zaowocuje niejednym ciekawym projektem.


Redaktor

Ułatwienia dostępu

0%