Current track

Title

Artist


Audycja muzyczna

Audycje wpadające w ucho

Znajdziesz tu audycje prezentujące różne style muzyki oraz ich twórców. Odkryjesz tu nowe spojrzenie na muzykę.

Znajdziesz nas również na:
 

 

Posłuchaj naszych podcastów działu Audycja muzyczna:


Prowadzący: Piotr Klima | Gość: Cleo
,,…W życiu piękne są tylko chwile…” – i taką piękną chwilę doświadczyłem w czasie przeprowadzania niesamowitego wywiadu z Cleo – wokalistką, autorką tekstów oraz trenerką w programie telewizyjnym ,,The Voice Kids”. Zapraszam do wysłuchania 🙂

 


Prowadzący: Piotr Klima | Gość: Ola Nowak
Wywiad z Olą Nowak, trenerką wokalna w programie telewizyjnym ,,The Voice Kids”. Pytania związane z jej bogatym życiem muzycznym, ciekawe rady dla ,,śpiewających” dzieci i wskazówki dla ich rodziców 

 


Prowadzący: Sebastian Niemczycki
W muzyczny świat klasycznego disco-polo zaprasza Sebastian Niemczycki, który opowie o amerykańskim pianiście jakim był Scott Joplin – prekursor muzycznych ,,ragtime’ów””.

 


Prowadzący: Piotr Klima | Gość: Gabrysia Marszał
Piotr Klima w cyklu swoich audycji ,,WIECZÓR Z KLIMĄ” zada ciekawe i nurtujące pytania Gabrysi Marszał – uczestniczce programu telewizyjnego ,,The Voice Kids 4”.

 


Prowadzący: Piotr Klima | Gość: Martyna Zygadło
Piotr Klima w cyklu swoich audycji ,,WIECZÓR Z KLIMĄ” zada ciekawe i nurtujące pytania Martynie Zygadło – półfinalistce programu telewizyjnego ,,The Voice Of Poland 11”.”

 


Prowadzący: Julia Pawlica | Gość: Marta Matuszna, Rafał Bałaś
Wywiad i prezentacja utworów ludowego zespołu Skład Niearchaiczny. Marta Matuszna i Rafał Bałaś opowiedzą o swojej twórczości w rozmówię z Julią Pawlicą.

 


 

 

Audycja muzyczna

Nowe spojrzenie na muzykę

More info