Strefa gier

53

Background
share close

Poznaj świat strefy gier

Dział, w którym znajdziesz różne serie audycji tworzone przez fanów oraz pasjonatów wszelkiego rodzaju gier!

Znajdziesz nas również na:
 

 

Posłuchaj naszych podcastów działu Strefa gier:


Prowadzący: Bartosz Kapusta | Gość: Albert Kornaś, Aleksandra Szczepańska.
Dziś poruszamy temat dotyczący szeroko rozumianej moralności wśród graczy. Pochylamy się nad przedstawianiem wyborów przez różne produkcje; omawiamy tendencje odbiorców do sposobu podejmowania decyzji; wyszukujemy czynników, jakie wpływają na proces dokonywania wyboru oraz rozmawiamy o moralności w grach sieciowych.

 


Prowadzący: Bartosz Kapusta | Gość: Albert Kornaś, Aleksandra Szczepańska.
Nieco o różnych wymiarach realizmu w grach: jakie jego elementy pojawiają się w różnych tytułach, jak wpływają na odbiór przez gracza i czy są faktycznie potrzebne? Poznacie także przykłady ich implementacji głównie w produkcjach survivalowych oraz shooterach.

 


Prowadzący: Aleksandra Szczepańska | Gość: Albert Kornaś, Bartosz Kapusta.
Trochę o krótkich grach, o tym co wliczamy w czas rozgrywki, jaka jest grupa docelowa niewielkich produkcji oraz o wadach i zaletach takich tytułów. Dzięki audycji poznacie także kilka niedługich gier, które skradły serca naszych redaktorów.

 


Prowadzący: Albert Kornaś | Gość: Aleksandra Szczepańska, Bartosz Kapusta.
Rozmowa o odkładaniu przedmiotów posiadających szczególną wartość lub funkcjonalność na później oraz o zabiegach, jakie twórcy stosują by gracze przeżywali grę w sposób, w jaki życzą sobie twórcy.

 


Prowadzący: Bartosz Kapusta | Gość: Albert Kornaś, Aleksandra Szczepańska.
Hej! W dzisiejszej audycji pochylimy się nad sytuacją, w jakiej znajdują się Red Dead Online i GTA Online oraz o tym jak gracze mogą się zebrać i spróbować skupić uwagę deweloperów na swoim ukochanym tytule. Zapraszają Bartosz Kapusta, Albert Kornaś oraz Aleksandra Szczepańska!

 


Prowadzący: Albert Kornaś, Bartosz Kapusta, Aleksandra Szczepańska.
Hej! Jeśli szukacie audycji, które poruszają różnorodne tematy dotyczące bogatego świata gier, to trafiliście w odpowiednie miejsce! W dzisiejszym podcaście poruszymy temat niemożności klasyfikacji gier do konkretnych gatunków. Prowadzą Albert Kornaś, Bartosz Kapusta oraz Aleksandra Szczepańska.

 


 

Rate it
0%