Regulamin produktów i darowizn

Background
  1. Postanowienia ogólne

1.1. Niniejszy regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym (dalej “Sklep”) oferującym pakietu subskrypcyjne oraz zapisy na nasze warsztaty.

1.2. Sklep prowadzony jest przez: Fundacja Instytut Rozwoju Medialnego, z siedzibą w ul. Modrzewiowa 4, 34-335 Krzyżowa, zarejestrowaną w Polsce, NIP: 5532580360.

1.3. Korzystanie ze Sklepu oznacza akceptację niniejszego regulaminu w całości.

1.4. Strona internetowa umożliwia wsparcie finansowe statutowych działań Fundacji.

  1. Zamówienia i płatności

2.1. W Sklepie dostępne są pakiety subskrypcyjne, wraz z ich opisami, cenami i dostępnością.

2.2. Zamówienia można składać za pomocą formularza zamówienia dostępnego na stronie internetowej Sklepu.

2.3. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z informacjami dotyczącymi płatności.

2.4. Płatności za zamówienia można dokonać przy użyciu dostępnych metod płatności w Sklepie (aktualnie jest to płatność przez Przelewy24 oraz kartą debetową/kredytową)

  1. Darowizny
  1. Dostawa

3.1. Sklep dostarcza gadżety z zamówień subskrypcyjnych za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej lub innego dostawcy.

3.2. Koszty dostawy są pokrywane przez Nas. Zamawianie obowiązuje tylko na terenie Polski.

3.3. Termin dostawy gadżetów w ramach subskrypcji zależy od dostępności produktów i czasu realizacji zamówienia.

  1. Reklamacje

4.1. W sklepie nie sprzedajemy fizycznych produktów, wyłącznie subskrypcje darczyńcy radia, w ramach której Klient otrzymuje w zależności od pakietu gadżety, które stale się zmieniają. W sklepie w celu ułatwienia płatności znajdują się także zapisy na warsztaty przez nas oferowane (zwrot gotówki może odbyć się do 23.07, później gotówka zostaje przekazana jako zaliczka dla obiektu noclegowego).

4.2. W przypadku otrzymania uszkodzonego gadżetu, można zażądać reklamacji. Reklamacje należy zgłaszać w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia na adres mailowy [email protected]

4.3. Sklep rozpatruje reklamacje w możliwie najkrótszym czasie i informuje Klienta o sposobie rozpatrzenia reklamacji.

4.4. Subskrypcje można anulować w dowolnym momencie, kontaktując się na powyższy adres e-mail lub logując się na swoje konto, gdzie następnie w panelu znajduje się opcja anulacji. Logowanie do konta

  1. Zwroty i odstąpienie od umowy

5.1. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty pobrania opłaty subskrypcyjnej, w tym czasie może zażądać zwrotu gotówki drogą mailową.

5.2. W przypadku odstąpienia od umowy, Klient zobowiązany jest zwrócić produkt w stanie nienaruszonym i oryginalnym opakowaniu, wraz z kompletnym wyposażeniem i wszystkimi akcesoriami (gadżety są wysyłane zazwyczaj później niż po 14 dniach subskrypcji, subskrypcja – dobrowolne wsparcie. Gadżety są wyłącznie dodatkiem, a nie celem – zaznaczone w ich opisie).

5.3. W przypadku otrzymania uszkodzonego gadżetu, można zwrócić go do nas i zostanie wymieniony.

5.4. Po otrzymaniu zwróconego produktu, Sklep wysyła ponownie produkt w pełni sprawny.

  1. Ochrona danych osobowych

6.1. Sklep gwarantuje poufność i ochronę danych osobowych Klientów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

6.2. Dane osobowe Klientów są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia i nie są udostępniane osobom trzecim bez zgody Klienta, chyba że jest to konieczne do wykonania umowy.

  1. Postanowienia końcowe

7.1. Niniejszy regulamin jest wiążący dla Klientów Sklepu.

7.2. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie, o czym Klienci zostaną poinformowani na stronie internetowej Sklepu.

7.3. W przypadku sporów wynikłych z zawarcia i wykonywania umowy, strony będą dążyć do rozwiązania ich drogą negocjacji. W przypadku braku porozumienia, spory będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla siedziby Sklepu.

Dziękujemy za zapoznanie się z naszym regulaminem. W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta.

Ułatwienia dostępu

0%