Rekrutacja

Background

Kogo Szukamy?

Poszukujemy młodzież w wieku 13-35 lat, która chcę współtworzyć z nami ogólnopolskie, internetowe radio młodzieżowe i rozwijać swoje pasje w ramach wolontariatu. Można dołączyć do nas jako redaktor(ka) do działów: Sztuka i kultura, Sportowe emocje, Audycje muzyczne, Strefa edukacyjna, Obieżyświat, Słuchacze w ETERZE, Strefa gier, Wieczorynka i słuchowiska, Codziennik, Serwis informacyjny, Pogoda. A także do obsługi grafiki, obsługi Facebooka, Instagrama i TikToka, do działu technicznego Działu obróbki dźwięku i montażu, Jako DJ Radiowy.

Zgłoś się

banerki WMRW 2023 1640 x 400 px

1) Wypełnij formularz

W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz na tej stronie podając wszelkie niezbędne dane. Po otrzymaniu zgłoszenia sprawdzimy czy jest kompletne. Jeżeli się zakwalifikujesz poprosimy Cię o przesłanie krótkiej audycji testowej.

2) Nagraj próbną audycję

W tym etapie rekrutacji poprosimy cię o nagranie krótkiej testowej audycji. Chcemy poznać Cię od strony praktycznej. Audycja może być na dowolny temat. Czas trwania audycji powinien trwać minimum 3 minuty i można nagrać jedną z dwóch rodzajów:
1) Podcast, wywiad, pogadanka, relacja, reportaż
2) Prezentacja playlisty utworów (DJ)

3) Dopełnij formalności

Aby podjąć z nami współprace należy podpisać umowę wolontariacką. Po przyjęciu Cię do grona redaktorów wyślemy Ci mailem umowę, kórą nalezy wydrukować, podpisać i przesłać pocztą na nasz adres.

Formularz rekrutacyjny

Korzyści z dołączenia do radia:

Prestiż

uczestniczysz w grupie osób robiących coś więcej niż inni i zdobywasz rozpoznawalność w internecie i wśród rówieśników.

Doświadczenie

zdobywasz doświadczenie w działalności radiowej bo wszystkiego nauczysz się z nami w trakcie tworzenia.

Zaświadczenie

każdy redaktor otrzymuje zaświadczenie o wolontariacie, to może wpłynąć na podwyższenie oceny z zachowania lub z innych przedmiotów (np. język polski)

Rozwój

angażując się w Radio Widok zdobywasz dodatkową wiedzę z zakresu pracy ze swoim głosem w zakresie montażu audio oraz poznajesz wpływowych ludzi ze świata show biznesu i nie tylko.

Akredytacje

redaktorzy radia mogą uzyskać darmowe wejścia na różnego rodzaju koncerty i eventy w celu stworzenia audycji/relacji

Kontakt z gwiazdami

jako redaktor naszego radia będziesz miał możliwość przeprowadzenia wywiadów z największymi gwiazdami z różnych dziedzin

Wsparcie

nie musisz znać się na nagrywaniu audycji i pracy w radiu.
Wszystkiego Cię nauczymy i we wszystkim pomożemy.

KS zestawienie 1 plik KOLOR

Ułatwienia dostępu

0%