DSC 4151

Klarysa Nikiel

Background
sztuka i kultura

Audycja

Sztuka i kultura

Ciekawostki ze świata sztuki i kultury

Dział, w którym znajdziesz różne serie audycji tworzone przez artystów i pasjonatów sztuki i kultury. Aby życie było piękniejsze.

obiezyswiat

Audycja

Obieżyświat

Poznaj ciekawe miejsca na świecie

Wraz z zaproszonymi gośćmi opowiemy o różnych pięknych miejscach na ziemi, które warto poznać bliżej.

wieczorynka

Audycja

Wieczorynka

Codzienna porcja bajek na dobranoc

Nasi redaktorzy utulą Was również do snu. Prezentujemy i czytamy bajki dla najmłodszych i tych starszych.Z wykształcenia kosmetyczka, przez prawie 20 lat prowadziła własną działalność. W 2015 r przeniosła się ze Szczecina w Beskidy, a z miłości do syna wybrała alternatywną szkołę Montessori w Koszarawie i tutaj też zamieszkała.
Od najmłodszych lat realizowała swoje zainteresowania artystyczne tańcząc, śpiewając i występując w szkolnych spektaklach. Jeszcze w szkole średniej została członkiem alternatywnego Teatru Kana w Szczecinie, a potem Akademickiego Radia Pomorze, w którym nagrywała, współtworzyła teksty i audycje dla Polskiego Radia Szczecin.
Jest dyplomowaną terapeutką Australijskiej Akademi Techniki Bowena. Interesuje się medycyną holistyczną, naturalną. W wolnych chwilach szyje lalki, maskotki i co się da. Odnawia meble, remontuje, tworzy wykorzystując różne techniki rękodzielnicze. Interesuje się budownictwem naturalnym oraz permakulturą. Od lat jest wegetarianką.
Bliskość natury ma dla niej ogromne znaczenie. Kocha zwierzęta i zawsze się nimi otacza.
Przez rok pracowała w Gminnym Ośrodku Kultury w Koszarawie jako specjalista ds. rozwoju, oraz turystyki.
Wciąż się uczy, zdobywa doświadczenie, a od niedawna powraca do młodzieńczych pasji, stąd Jej obecność w Radio Widok. Ma nadzieję, że współpraca z młodszymi koleżankami i kolegami zaowocuje niejednym ciekawym projektem.


Redaktor

0%